«Війна – це страждання не лише людей, а й тварин. І людяність – це дбати й про перших, і про других», – сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, який забрав песика з Маріуполя.

Ми відповідальні за тих, кого приручили.

За 8 місяців війни постраждали не лише мільйони українців, але й тварин. Волонтери рятують їх із місць бойових дій і намагаються знайти прихисток. Але є ті, які залишаються у перетримках на прифронтових чи деокупованих містах. Часто вони не мають достатньо корму й ліків.

Тому благодійний фонд «Мрія» не зміг залишитись осторонь і сьогодні ми допомагаємо притулку для тварин у м. Запоріжжя, привозимо корм, щоб було чим годувати тих песиків, які чудом залишились живі.

«Є песики, які потрапили під обстріл, але ми їх виходили, підлікували і тепер вони грайливі та веселі. Але є і ті, яким пощастило менше і тепер вони скалічені і не самостійні, за ними потрібен догляд, їх потрібно годувати, прибирати» – розповіла нам працівниця притулку.

Ми і надалі плануємо допомагати притулку, привозити корм, ліки, бо тварини самі себе не можуть врятувати, а ми можемо.

Якщо є бажаючі приєднатися, ми будемо дуже вдячні вам за допомогу 🙏

 Якщо ви  хочете приєднатися до надання допомоги притулкам для тварин, підтримати фінансово діяльність та функціонування нашого фонду, то можете це зробити, натиснувши на кнопку “ДОПОМОГТИ”.

Залишити коментар