Діти та родини України пережили понад вісім місяців ескалації спустошення та переміщення.

Діти продовжують гинути, поранені та глибоко травмовані насильством навколо них. Школи, лікарні та інша цивільна інфраструктура, від якої вони залежать, продовжують зазнавати пошкоджень або руйнувань. Сім’ї були розділені, а життя розірвані.

Благодійний фонд «Мрія» заснований в Україні після початку війни, і протягом тривалого часу надає допомогу і понині. Ми підтримуємо дітей України та продовжуватимемо працювати з партнерами, щоб підтримати їх під час війни та після неї.

15 листопада 2022 року між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Громадською організацією «МЕЛІТОПОЛЬЩИНА» підписано договір про співпрацю.

Цим договором ректор ТДАТУ д.т.н., професор Сергій КЮРЧЕВ та голова організації  Євген ДОЛГИЙ підтвердили наміри забезпечити узгоджену діяльність у процесі співпраці  з виконання заходів, спрямованих на здійснення благодійної діяльності та забезпечення потреб вразливих верств громадян у допомозі з метою подолання наслідків російської агресії проти України.

Пріоритетними напрямами діяльності стануть надання благодійної допомоги, участь у благодійних програмах з метою досягнення результатів своєї діяльності, організація консультативної, освітньо-наукової та соціально-психологічної підтримки.

Залишити коментар