А як часто ви бачите сни? Чи завжди ваші мрії здійснюються? Але чи знаєте ви, що коли ми мріємо, наш мозок забуває про події, які відбуваються в реальності?

На жаль, реалії сьогодення, в яких ми з вами опинилися, жахливі. Повномасштабне вторгнення Росії на територію нашої суверенної держави спричинило пролиття крові та розвіяло мрії багатьох українців. Мільйони людей були змушені покинути свої домівки під обстрілами, переїхати в безпечніше місце, щоб врятувати своє життя та життя своїх рідних.

Але чи не втратили ми здатність мріяти? Ми впевнено відповідаємо – НІ! Але поки що у всіх нас одна мрія! Це перемога! І щоб цю мрію якнайшвидше наблизити до здійснення цієї мрії, близько місяця тому розпочав активну діяльність наш благодійний фонд «МРІЯ», гаслом якого є «НЕ РУЙНЮЙ МРІЮ!». Основна місія БФ «МРІЯ» – розвиток благодійності та волонтерства в Україні в умовах війни; допомоги тим, хто її найбільше потребує, а особливо жителям Мелітопольського району Запорізької області, які через ворожу окупацію змушені були покинути свої домівки.

І хоча ми вже давно не займаємося благодійністю, але вже маємо чимало активних проектів і чимало слів вдячності від тих, хто отримав нашу допомогу. З результатами нашої діяльності Ви можете ознайомитись на сайті. Милосердя – це коли ти допомагаєш тим, хто цього потребує, і не чекаєш нічого натомість. Саме небайдужість кожного українця наближає всіх нас до здійснення найзаповітнішої мрії – ПЕРЕМОГИ! Тому ми закликаємо всіх, хто має можливість, фінансово підтримати функціонування нашого фонду та діяльність поточних проектів. Будемо щиро вдячні за Ваш відгук на наш запит!

Залишити коментар