24 Лис, 2022

Конкурс дитячого малюнку “Моя мрія – Перемога!”

Наразі всі українці, отримуючи гарні новини про активний наступ наших військ на фронті, перебувають в приємному очікуванні вже досить близької перемоги нашої України над окупантами!!! Команда благодійного фонду “Мрія” вирішила підтримати бойовий дух наших громадян дитячими малюнками про віру в Збройні Сили України, про здійснення заповітної мрії, про впевненість у беззаперечній ПЕРЕМОЗІ!

Тож, у вересні 2022 року ми оголосили старт конкурсу дитячих малюнків “Моя мрія – ПЕРЕМОГА!”.

Учасники мали можливість подати на конкурс оригінальний та унікальний малюнок, пов’язаний з тематикою конкурсу, який потім перевірявся на плагіат. Переможців змагання визначило компетентне журі, а приз глядацьких симпатій було обрано в ході онлайн-опитування.

event
event

Ми задоволені тим, що нам вдалося хоча б ненадовго відволікти діточок від жахів війни та подарувати їм нотки позитивного настрою на фінальному святкуванні! На усіх учасників конкурсу чекала вечірка в стилі МАЙНКРАФТ, веселі та енергійні аніматори, конкурси, ігри, естафети, розваги та ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК!!!

Найголовніше те, що в фінальній частині дитячого заходу були оголошені прізвища трьох переможців конкурсу дитячої творчості та приз глядацьких симпатій!!! Ну і, звичайно ж, як без подарунків??? Обов’язково усі учасники були відзначені грамотами, а переможці – цінними нагородами!!!

Веселі очі та щирі посмішки діток – ось найвища подяка команді благодійного фонду “Мрія” за свою діяльність! Ми віримо в те, що мрія, яку всі дітлахи зображали на своїх шедеврах, обов’язково втілиться в життя!!!!

 • Час:

  11:00 to 14:30

 • Дата:

  24 Лис, 2022

 • Категорія:

  ДітиМистецтвоСоціальна

 • Місце:

  Україна