10 Сер, 2022

Конкурс дитячих патріотичних малюнків

У серпні 2022 року з метою підвищення мотивації дітей до творчості та підняття патріотичного духу команда благодійного фонду “Мрія” оголосила конкурс дитячих малюнків, присвячених Дню незалежності України. Ми запросили до участі діток від 6 до 12 років та за умовами конкурсу надали учасникам повну свободу у фантазії та техніці виконання робіт.

Бажаючих намалювати патріотичний малюнок виявилося не мало! Членам журі довелося докласти великих зусиль, аби визначити переможців!

Фінальним етапом конкурсу “Незалежна і єдина – моя Україна” стало чудове свято, проведене командою БФ “Мрія”! Вікторина про Україну, ігри та конкурси з Клоуном Сенею та Феєю Квітів, запальні танці, чарівні мильні бульбашки, а найголовніше – нагородження переможців та учасників конкурсу- це ще не весь перелік приємностей того дня!

Компетентне журі визначило трьох переможців, які отримали смарт-годинник, музичну колонку та навушники за свої старання. Інші учасники конкурсу також були нагороджені заохочувальними подарунками.

Роботи переможців в подальшому були перенесені на патріотичні футболки, чашки, шопери, магніти, які можна придбати усім бажаючим та внести свій внесок у ПЕРЕМОГУ!

 • Час:

  12:00 to 14:30

 • Дата:

  10 Сер, 2022

 • Категорія:

  ДітиМистецтвоСоціальна

 • Місце:

  Україна