04 Тра, 2023

Уроки фінансової грамотності для вихованців центру розвитку “Дитячі мрії”

До нашого Центру розвитку “Дитячі мрії” завітали працівники “ПриватБанку”!

Інкасатори провели для дітей дуже цікаву та пізнавальну лекцію про те, як працює система інкасації та як захищати гроші від злодіїв. Діти із захопленням слухали і ставили багато різноманітних запитань.

Крім того, інкасатори продемонстрували малечі спеціальне обладнання, яке вони використовують для перевезення грошей, а також дали можливість допитливим слухачам розгледіти інкасаторський автомобіль зсередини!

Ми щиро вдячні за ініціативність та бажання сприяти підвищенню фінансової грамотності серед дитячої аудиторії. У цей складний час, ми щодня зустрічаємося з різними викликами життєвої реальності. Тому важливо, аби в нашому сьогоденні діти не втрачали можливість розвиватися, самовдосконалюватися, радіти життю, спілкуватися та ще й отримувати корисні знання.

Ми дуже раді, що мали можливість зустріти таких цікавих гостей у стінах нашого Центру розвитку! Дякуємо “ПриватБанку” за єдність думок, підтримку наших зусиль, спрямованих на гармонійний розвиток нашого майбутнього покоління!

 

Під час проведення заходу до нас завітали ще й журналісти із запорізького телеканалу МТМ. Вони підглягали за тим, як інкасатори розповідають нашій малечі про свою професію, брали інтерв’ю у учасників заходу, розпитували про враження від даного дійства та були разом з нами на одній хвилі. А ось і відеосюжет про цей корисний та цікавезний день

 • Час:

  04.05.2023 14.00 to 04.05.2023 15.30

 • Дата:

  04 Тра, 2023

 • Категорія:

  дитяча освітаДіти

 • Місце:

  Україна