04 Тра, 2023

Вихованці центру розвитку “Дитячі мрії” висадили алею дитячих мрій у ботанічному саду!

 

Вихованці нашого Центру розвитку “Дитячі мрії” віддячили гостинному Запоріжжю за підтримку, допомогу і прихисток під час війни. Діти вимушених переселенців з Мелітопольщини разом зі своїми батьками та нашими волонтерами висадили в ботанічному саду “Алею дитячих мрій” – невеликі саджанці, які за кілька років перетворяться на розкішні гранати, інжири, фініки та будуть радувати яскравими квітами та екзотичними плодами.
До кожного деревця буде прикріплено табличку з назвою тимчасово окупованих населених пунктів, які через російську агресію покинули маленькі українці та їхні батьки.
Багато хто з них залишили свої домівки лише з документами та невеличкими валізами. У Запоріжжі ці люди отримали прихисток, житло і допомогу. Для малечі Центр розвитку “Дитячі мрії” організував підготовку до школи, проводить різноманітні розвивальні й психологічні заняття та майстер-класи, для старших дітей – діють мовні й всілякі освітні курси.
Маленькі мелітопольці сподіваються, що вже незабаром повернуться додому і запросять запорожців у гості – у край квітучих і смачних черешень.
Після висадки алеї для нашої малечі влаштували захоплюючу екскурсію по ботанічному саду.
В заході також взяв участь відомий запорізький співак і шоумен Сурен Григорян.
Ми вдячні запорізьким благодійникам, які безкоштовно надали для цієї акції саджанці екзотичних дерев, адміністрації ботанічного саду за допомогу в її проведенні, й усім небайдужим, хто підтримав нашу добру справу.
    
 • Час:

  04.05.2023 to 04.05.2023

 • Дата:

  04 Тра, 2023

 • Категорія:

  дитяча освітаДітиСоціальна

 • Місце:

  Україна